W sobotę mecz z Avią Świdnik:.
Autor: Łukasz; 01.03.2023; 11:08; mksczarnipolaniec.pl


Już w najbliższy weekend wracają rozgrywki na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi w grupie - czwartej. Czarni Połaniec swój mecz rozegrają w sobotę w Połańcu, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna z województwa lubelskiego - MKS Avia Świdnik. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu usłyszymy o godzinie 13, bardzo liczymy na waszą obecność i wsparcie w trakcie całego spotkania, razem walczymy o utrzymanie 3 ligi w Połańcu.

 

Wprowadzenia do meczu ligowego:

 

- Czarni Połaniec po rundzie jesiennej zajmują 16 miejsce czyli jesteśmy na tą chwile w strefie spadkowej, po rozegraniu 17 spotkań zgromadziliśmy 16 punktów. Jeśli chodzi o naszych przeciwników czyli MKS Avię Świdnik to po 17 ligowych spotkaniach zgromadzili 35 punktów co przekłada się na drugie miejsce w ligowej tabeli.

 

WYDARZENIE LIGOWE

 

4.03.2023 - 13:00 - OSIR Połaniec - Sportowa 1, Połaniec | MKS Czarni Połaniec - MKS Avia Świdnik | ZAPRASZAMY!

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.