W sobotę mecz z Wisłą Sandomierz:.
Autor: Łukasz; 07.03.2023; 10:38; mksczarnipolaniec.pl


Już w najbliższą sobotę 11 marca 2023 roku o godzinie 13:00 w Połańcu, zostanie rozegrany mecz Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 19 serii gier w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - IV. Ten mecz to pojedynek derbowy w ramach województwa świętokrzyskiego.

 

 

- Czarni Połaniec oraz Wisła Sandomierz udanie zainaugurowali rundę rewanżową w piłkarskiej trzeciej lidze w kolejce numer 18, podopieczni Michała Szymczaka pokonali Avię Świdnik 4-2, co ciekawe wszystkie bramki dla Połańca, praktycznie były za sprawą stałego fragmentu jakim był rzut karny. Klasycznego hat-ricka ustrzelił Eryk Galara, a jedno trafienie dorzucił jeszcze Michał Banik. A więc Połaniecki zespól udanie zainaugurował rundę rewanżową. | Wisła Sandomierz prowadzona przez Roberta Chmurę w dobrym stylu zainkasowała trzy punkty w pojedynku z Lublinianką Lublin, którą to pokonała 3:1. A bramki w meczu z drużyną z województwa Lubelskiego zdobywali, Mateusz Wyjadłowski, Kamil Uciński, Jakub Wódź.

 

Już teraz wszystkim sympatyków Czarnych Połaniec oraz Wisły Sandomierz zapraszamy na mecz do Połańca i prosimy o kulturalny doping podczas całego meczu.    

 

Social Media:

Podobne Newsy
Siatkarscy mistrzowie z Połańca: (0) Komunikat związku zapaśników: (0) Czarni podejmą dziś Aluron: (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2023 mksczarnipolaniec.pl.