W sobotni poranek zagramy ze Stalówką:.
Autor: Łukasz; 23.07.2022; 07:55; mksczarnipolaniec.pl


W sobotni poranek nasza drużyna wyjedzie na mecz towarzyski do Stalowej Woli, tam w ramach przygotowań do nadchodzących ligowych zmagań zagramy ze Stalą Stalowa Wola, a pierwszy gwizdek trójki sędziowskiej o godzinie 10. Dla zespołu z Połańca będzie to już czwarta gra kontrolna w trakcie okresu przygotowawczego. Nasz sztab szkoleniowy powoli kończy kompletować kadrę piłkarską  i w najbliższych dniach przedstawimy, kto wzmocni nasz klub.

 

 

Stal Stalowa Wola - To klub, który na co dzień występuje w piłkarskiej trzeciej lidze grupie - 4. W minionym sezonie popularna Stalówka ligowe zmagania zakończyła na 7 miejscu gromadząc 51 punktów. Ostatnio ze Stalowcami mierzyliśmy się w rozgrywkach ligowych, a miało to miejsce 21 maja 2022 roku, a mecz ten zakończył się wygraną Połanieckiego zespołu 1-0.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.