Zmiany w sztabie trenerskim w Czarnych Połaniec!.
Autor: Łukasz; 07.07.2022; 08:00; mksczarnipolaniec.pl


 

Kolejna informacja dotycząca zmian w sztabie szkoleniowym Czarnych Połaniec, funkcję pierwszego trenera przestał pełnić Grzegorz Wcisło. Trener Wcisło drużynę z Połańca prowadził w 76 oficjalnych meczach. Warto dodać że pod wodzą Grzegorza nasza drużyna w sezonie 2020/21 dotarła do finału Okręgowego Pucharu Polski gdzie po dogrywce przegraliśmy z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-4. Również należy wspomnieć że utrzymanie w minionym sezonie udało się zrealizować dzięki ciężkiej pracy całemu sztabowi trenerskiemu. 

 

 

 

- Nowym trenerem trzecioligowej drużyny Czarnych Połaniec zostanie 42-letni Michał Szymczak trener, który pracował w takich klubach jak, Wisła Sandomierz czy Siarka Tarnobrzeg. W poprzednim sezonie ten szkoleniowiec prowadził Stal Gorzyce.

 

Grzegorzu - Bardzo wam dziękujemy za wkład w waszą pracę na rzecz klubu - MKS Czarni Połaniec.

 

Social Media:

Podobne Newsy
Dwugłos trenerski po meczu, Wisła - Czarni! (0) Skrót meczu, Wisła - Czarni! (0) Derbowe zwycięstwo Czarnych! (0)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz
    
By: MKS Czarni Połaniec Prawa autorskie zastrzeżone 2016 - 2022 mksczarnipolaniec.pl.