Regulamin:

Zasady ogólne:

1. Serwis mksczarnipolaniec.pl - jest “NIEOFICJALNĄ STRONĄ KLUBU MKS CZARNI POŁANIEC”.
2. Każda osoba może się zarejestrować w naszym serwisie.
3. Rejestracja w naszym portalu jest dobrowolna
4. Każde konto weryfikujemy na podstawie prawidłowego adresu e-mail, w przypadku nie poprawnego konta e-mail – konto takie jest zgłaszane do usunięcia.
5. Niewątpliwie w naszym serwisie jest zabronione używania słów potocznie uważane za obraźliwe w sekcji komentarzy. Również reklamowanie różnych stron i linków w komentarzach.
6 Nie, znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Użytkownicy:

1.Każdy nowy użytkownik musi zweryfikować swoje konto przez adres e-mail.
2.Zabronione całkowicie w naszym serwisie jest wyzywanie w komentarzach innych użytkowników w takich przypadkach, będziemy wyciągać konsekwencje.
3.Zabronione jest reklamowanie innych serwisów internetowych oraz spamowania – W takich przypadkach będziemy stosować kasowanie konta.
4.Prosimy o kulturę osobistą w sekcji komentarzy, trzy razy zastanów się co chcesz napisać pod danym materiałem.

Informacje końcowe o stronie:

1. Portal mksczarnipolaniec.pl - to darmowy serwis internetowy o sekcji piłkarskiej drużyny MKS Czarni Połaniec.
2. Właściciel serwisu ma prawo skasować konto użytkownika, bez podania przyczyny.
3. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 21 czerwca 2020 roku.

Klikając akceptuje wyrażasz zgodę, na to że zapoznałeś się w całości z naszym regulaminem i zamierzasz się do niego przystosować.

Zgadzam się    Nie zgadzam się