Czarni Połaniec podejmują Chełmiankę Chełm!

Już jutro o godzinie 17 na stadionie miejskim w Połańcu, miejscowy zespół Czarnych Połaniec rozegra mecz ligowy z Chełmianką Chełm w ramach 31 serii gier na szczeblu trzeciej ligi w grupie – czwartej. Bądź razem z naszą drużyną w jutrzejszym meczu, przyjdź na stadion i wspieraj!

Sytuacja ligowa przed meczem – MKS Czarni Połaniec:

– Czarni Połaniec w środę rozegrali wyjazdowy mecz z Unią Tarnów, który zakończył się wynikiem remisowym w stosunku 2-2. Połaniecki zespół w ligowej tabeli zajmuje 10 miejsce, po rozegraniu 29 spotkań drużyna uzyskała 41 punktów. Co ciekawe środowy remis był dla naszego zespołu drugim podziałem punktów w tym trwającym sezonie.

– Standardowo jak przed każdym meczu przybliżymy informację o naszym jutrzejszym rywalu, a więc pełna nazwa Klubu naszych przeciwników to „Chełmski Klub Sportowy Chełmianka Chełm”. Klub ten powstał 20 sierpnia 1955 roku, natomiast w struktury spółki wszedł 24 czerwca 2022 roku. Barwami klubowymi uznawane są kolory „biało-zielone”. – Największym sukcesem Klubu z Chełma, było dotarcie do 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/20. Przechodząc już do sytuacji ligowej to Chełmianka Chełm zajmuje 15 miejsce po rozegraniu 30 meczów z czego ta drużyna zgromadziła 31 punktów. W minionej kolejce Chełmianka uległa na swoim boisku zespołowi Avii Świdnik 0-1.

Jutrzejszy mecz będzie 6 spotkaniem w historii kiedy obie ekipy staną naprzeciw siebie, Do tej pory lepszy bilans ma Chełmianka, która wygrywała 4 mecze bezpośrednie, tylko raz Czarnym Połaniec udało się pokonać drużynę Chełmianki. Ostatni mecz między Chełmianką a Czarnymi zakończył się wygrana drużyny z Lubelszczyzny 2-0. Mimo że mamy niekorzystny bilans z Chełmianką to według obserwatorów Połaniecki zespół jest wymieniany jako faworyt jutrzejszego meczu.

Przygotuj żółto-czarne barwy i z całych sił wspieraj naszą drużynę w meczu ligowym z Chełmianką Chełm, zróbmy wszystko aby ta fantastyczna passa jaką mamy w tej rundzie utrzymała się, przypomnijmy Czarni w rundzie wiosennej na swoim obiekcie nie stracili jeszcze punktów. A więc jutro kierujemy się w najlepszy adres w naszym mieście, ul Sportowa 1, Połaniec.