Jutro mecz ligowy z MKS Texom Sokół Sieniawa:

Już jutro o godzinie 17 na stadionie Miejskim w Połańcu, miejscowy zespół Czarnych Połaniec podejmował będzie drużynę – MKS Texom Sokół Sieniawa. Ten mecz zostanie rozegrany w ramach trzeciej serii gier na poziomie trzeciej ligi w grupie – czwartej.

©Damian Kuziora

Patrząc na sytuację ligową to Połaniecki zespół po dwóch rozegranych meczach zajmuje 6 miejsce z 3 punktami, jak dotąd jedyne zwycięstwo nasz zespół uzyskał w 1 kolejce z Świdniczanką Świdnik 4-2. Natomiast w miniony weekend ulegliśmy Siarce Tarnobrzeg 3-2.

©Damian Kuziora

Kilka informacji o naszym najbliższym przeciwniku:

• Naszym przeciwnikiem będzie ,,Miejski Klub Sportowy Texom Sokół 1960 Sieniawa” – Ten klub został założony w 1960 roku. Klubowymi barwami klubu są kolory ,,biało-niebieskie” – Szkoleniowcem zespołu z Sieniawy jest Arkadiusz Baran. Drużyna Sokoła Sieniawa w nowym trzecioligowym sezonie rozegrała tylko jedno spotkanie, w miniony weekend przegrali u siebie z MKS Podlasiem Biała Podlaska 0-3. Klub z Sieniawy obecnie plasuje się na odległym 17 miejscu i tym samym pozostaje bez zdobyczy punktowej.

Obsada sędziowska na mecz z Texom Sokół Sieniawa!

– Poznaliśmy skład sędziowski na jutrzejszy ligowy mecz z Sokołem, sędzią głównym tego meczu będzie Karol Iwanowicz z Lublina, w roli sędziów asystentów pracować będą Piotr Boryca oraz Stanisław Ryba – Cała trójka sędziowska reprezentuje Lubelskie Kolegium Sędziowskie.

Przyjdź na stadion i wspieraj żółto-czarnych w pojedynku ligowym:

– Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców na jutrzejszy mecz, a więc przygotujcie już barwy i życzymy dobrej zabawy podczas trwania jutrzejszego widowiska. A miejsce rozegranie tego meczu jest wam doskonale znane ul. Sportowa 1 – Połaniec, sobota godz: 17.