Skrót meczu Karpaty Krosno-Czarni Połaniec już dostępny:

W sobotę 26 sierpnia na stadionie w Krośnie przy ul. Legionów 1, został rozegrany mecz w ramach piątej serii gier na poziomie trzeciej ligi w grupie – czwartej. Gdzie miejscowe Karpaty rywalizowały z MKS Czarni Połaniec, a mecz zakończył się wygraną Połanieckiego Klubu w rezultacie 0-1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Jakub Wójcik, również dlatego zawodnika było to premierowe trafienie w oficjalnym meczu w barwach MKS Czarni Połaniec.

– Skrót z wczorajszego meczu był możliwy dzięki bezpośredniej transmisji realizowanym przez telewizję klubową Karpat Krosno we współpracy serwisem streamingowym polsport.live.

K.S. Karpaty Krosno – MKS Czarni Połaniec 0:1(0:1)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments