Czarni Połaniec gotowi na mecz z Chełmianką Chełm.

Już jutro o godzinie 16:00 drużyna Czarnych Połaniec prowadzona przez Michała Szymczaka przed własną publicznością zagra z Chełmianką Chełm w ramach ósmej serii gier na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – czwartej.

Co słychać w zespole z Połańca?

– Czarni Połaniec bardzo dobrze weszli w ten piłkarski sezon czego efektem jest 3 miejsce z 14 punktami po 7 meczach. W drużynie Czarnych są bojowe na stroje i chęć do kontynuowania i uzyskiwania korzystnych rezultatów. Czego efektem był smutek na twarzach zawodników po zremisowanym meczu z RKS Garbarnią Kraków. W ostatnich dniach drużyna bardzo ciężko trenowała by jak najlepiej przygotować się do meczu z Chełmianką.

– Pełna nazwa Klubu naszych przeciwników to ,,Chełmski Klub Sportowy Chełmianka Chełm” – Klub ten został założony 20 sierpnia 1955 roku. Natomiast w struktury spółki akcyjnej został włączony 24 czerwca 2022 roku. Jeśli chodzi o barwy klubowe to są nimi kolory ,,biało-zielone”. Największym sukcesem Chełmianki było zajęcie drugiego miejsca w piłkarskiej trzeciej lidze – Grupie: IV – w sezonie 2020/2021 oraz dotarcie do 1/16 Finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020. | Przechodząc już do obecnego stanu, Chełmianka Chełm po rozegraniu 7 spotkań zgromadziła 12 punktów co przekłada się na 9 miejsce. W ostatniej kolejce pokonali u siebie spadkowicza z drugiej ligi Siarkę Tarnobrzeg 1-0. A gola na wagę trzech punktów zdobył Krystian Mroczek w 35 minucie.

Poznaliśmy już także obsadę sędziowską!

– Sędzią głównym jutrzejszego meczu będzie Maciej Górski z Krakowa, w roli sędziów asystentów pracować będą Łukasz Marek oraz Łukasz Chowaniec. – Cała trójka sędziowska reprezentuje Małopolskie Kolegium Sędziowskie.

Bądź naszym 12-zawodnikiem!

– Jak zawsze przy meczach domowych bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców z poziomu trybun, naszą drużynę czekać będzie bardzo trudny mecz i potrzebujemy waszego wsparcia, jeśli macie przygotujcie Żółto-Czarne barwy, i mocno zachęcamy do kulturalnego dopingu podczas całego meczu.

#POŁANIECMIASTOPRZYJAZNEDLASPORTU