Czarni Połaniec zagrają jutro z Podlasiem Biała Podlaska:

Już jutro o godzinie 19 na stadionie w Białej Podlaskiej, zespół Czarnych Połaniec rozegra mecz ligowy z tamtejszym Podlasiem Biała Podlaska. Spotkanie to zostanie rozegrane na poziomie trzeciej ligi w grupie – czwartej, a to wszystko w ramach 11 serii gier.

Udany tydzień dla Czarnych Połaniec, który należy zwieńczyć wygraną jutro…

– Czarni Połaniec w środku tygodnia rozegrali mecz pucharowy z Wisłą Sandomierz, ten mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Połanieckiego zespołu w rezultacie 9:0. Natomiast w miniony weekend zespół Czarnych Połaniec zaprezentował bardzo radosny futbol pokonując na swoim obiekcie KS Wiązownicę 6:1. Połaniecki Klub w ligowej tabeli zajmuje 4 miejsce po rozegraniu 10 meczów zgromadziliśmy 18 punktów.

©Jakub Golonka

Standardowo kilka informacja o naszym najbliższym przeciwniku:

– Pełna nazwa Klubu naszych przeciwników to ,,Miejski Klub Sportowy Podlasie Biała Podlaska” – Oficjalną datą założenia klubu uznaje się 15 marca 1957. Klubowymi barwami są kolory ,,biało-zielono-żółto-czerwone.” W obecnym sezonie trzecioligowym, zespół z Białej Podlaskiej po 10 kolejkach zanotował, 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 2 razy z boiska schodził jako drużyna pokonana co przekłada się na 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów. W ostatniej rozegranej kolejce zespół Podlasia pokonał w meczu wyjazdowym Siarkę Tarnobrzeg 2-0, a bramki zdobywał Marcin Pigiel (Dwie).

Mecz z Podlasiem będzie dostępny w internecie.

Z jutrzejszego meczu zaplanowana jest transmisja meczu video online, mecz będzie pokazywany w systemie ,,Pay-Per-View” – Koszt tej transmisji ma wynieść 18,90 zł. Ten mecz będzie realizowała telewizja klubowa Podlasia Biała Podlaska. Wiadomo również że transmisja meczu nie będzie łączona z komentarzem – A tu zostawiamy link bezpośredni do transmisji – https://polsport.live/podlasiebp/transmisja/1358/podlasie-biala-podlaska-czarni-polaniec – Początek transmisji o godzinie 19:00.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów na jutrzejszy mecz z Podlasiem:

– Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecz 11 kolejki 3 ligi grupy – 4, gdzie MKS Podlasie Biała Podlaska podejmować będzie zespół MKS Czarni Połaniec. Te zawody w roli sędziego głównego poprowadzi Michał Więckowski, w roli sędziów asystentów pracować będą Anton Ihnatsiuk oraz Krzysztof Sawicki – Cała trójka sędziowska reprezentuje Mazowieckie Kolegium Sędziowskie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments