Michał Szymczak – Podsumowuje mecz z Orlętami Radzyń Podlaski:

Wczoraj zespół Czarnych Połaniec prowadzony przez Michała Szymczaka pokonał LKS Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 3-1. Był to mecz rozgrywany w ramach 12 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – czwartej.

©Dorota Prokop

Czarni Połaniec po rozegraniu 12 meczów ligowych zajmują bardzo dobre 4 miejsce z dorobkiem 21 punktów. Jeśli chodzi o stosunek bramkowy wygląda on bardzo dobrze, Połaniecki zespół zdobył do tej pory 21 goli, natomiast po stronie straconych goli mamy 16. Przed drużyną z Połańca teraz mecz wyjazdowy, 21 października zagramy w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO:

Po wczorajszym meczu krótkiego komentarza udzielił nam trener Czarnych – Michał Szymczak.

Michał Szymczak – MKS Czarni Połaniec!

Bardzo trudny mecz. Orlęta pokazały się w Połańcu z dobrej strony i dziwię się ,że ten zespół ma tak mało punktów. Mimo wielu kontuzji i chorób mój zespół kolejny raz w tym roku pokazał wielki charakter i zainkasował bardzo ważne trzy punkty. Nie zagraliśmy wielkiego spotkania, dlatego tym bardziej trzeba docenić to zwycięstwo. Nasze miejsce w tabeli jest dużym sukcesem całej społeczności Czarnych Połaniec. Praca piłkarzy, sztabu szkoleniowego, zarządu, kibiców i sponsorów daje świetne efekty ,a Połaniec staje się prawdziwą twierdzą, gdzie gościom o punkty jest niesamowicie trudno.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments