Jutro derby regionu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski!

Przed nami 13 seria gier w piłkarskiej trzeciej lidze, w tej kolejce drużyna Czarnych Połaniec zagra na wyjeździe w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO. To spotkanie zostanie rozegrane jutro o godzinie 14:00. Spotkanie to będzie z gatunku, derbów województwa – Świętokrzyskiego.

Co słychać w drużynie – MKS Czarni Połaniec?

– W drużynie panuje pozytywna energia z dwóch rzeczy, drużyna w minionej kolejce pokonała Orlęta Radzyń Podlaski, a dodatkowo pozytywne nastroje buduje bardzo dobra pozycja Klubu w trzecioligowej tabeli. Podopieczni Michała Szymczaka po rozegraniu 12 kolejek uzyskali 21 punktów – Na takie liczby złożyło się, 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 porażki.

©Dorota Prokop

Kilka podstawowych informacji o naszym przeciwniku:

– Pełna nazwa Klubu naszych jutrzejszych rywali to ,,Klub Sportowy Zakładów Ostrowieckich 1929 Ostrowiec Świętokrzyski” – Data założenia tego Klubu przypada na 1929 rok. Barwami klubowymi „KSZO” uznaje się kolory ,,Pomarańczowo-Czarne” | Trenerem zespołu z Ostrowca, jest Pan Rafał Wójcik tą funkcję pełni od 31 sierpnia 2021 roku. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski to obecnie 8 drużyna 3 ligi gr. IV – Po rozegraniu 12 spotkań zgromadzili 19 punktów – Na taki bilans punktowy złożyło się 6 zwycięstw, 1 remis, 5 porażek. Bilans bramkowy to 19 goli zdobytych przy 13 straconych. W ostatnim ligowym meczu ulegli w meczu wyjazdowym zespołowi Siarki Tarnobrzeg 0-2. Jeśli chodzi o rozgrywki pucharowe, to KSZO przegrało w 1/32 Finału Fortuna Pucharu Polski z Wartą Poznań 1-2 i tym samym KSZO zakończyło rozgrywki pucharowe na szczeblu centralnym. Obecnie zespół KSZO rywalizuje w Chemar Rurociągi Okręgowy Puchar Polski, w minionej rundzie Pucharu regionu – pokonali na wyjeździe Pogoń Staszów 0-3.

Jutrzejszy mecz będzie dostępny w internecie:

– Z wielką radością informujemy że jutrzejszy mecz pomiędzy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a MKS Czarni Połaniec będzie transmitowany na platformie – polsport.live – a transmisję będzie realizować telewizja internetowa MySportsTV. Ważne informacje co do tej transmisji, mecz będzie dostępny tylko i wyłącznie w systemie ,,Pay-Per-View” – Koszt tej transmisji szacuje się na kwotę 17,90 zł. Ten link przekieruje cię do tego meczu: – https://polsport.live/mstv/transmisja/1285/kszo-czarni

Obsada sędziowska meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski:

– Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił sędziów meczu gdzie w roli gospodarza KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski podejmował będzie zespół MKS Czarni Połaniec. Jutrzejsze zawody w roli sędziego głównego poprowadzi Pan, Michał Mikulski z Lublina, a w roli sędziów asystentów pracować będą, Przemysław Golonka oraz Michał Zych – Cała trójka sędziowska reprezentuje Lubelskie Kolegium Sędziowskie.

Ostatnio graliśmy z KSZO:

Ostatni bezpośredni mecz bezpośredni Czarnych Połaniec z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, zakończył się przegraną zespołu z Połańca w stosunku 0-3. A ten mecz był rozgrywany w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach 22 kolejki III ligi w sezonie 2022/2023 – 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 15.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments