Jutro domowy mecz z Unią Tarnów!

Na sobotę 28 października 2023 roku, zaplanowano mecz 14 kolejki na szczeblu trzeciej ligi w grupie – czwartej, w której to MKS Czarni Połaniec podejmować będą zespół – ZKS Unię Tarnów. A pierwszy gwizdek sędziego sędziego ma zabrzmieć o godzinie 14. A jutrzejszy mecz jako sędzia główny poprowadzi – Konrad Łukiewicz z Rzeszowa.

Z obozu gospodarzy:

– Czarni Połaniec w minionej serii gier przegrali w meczu wyjazdowym z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2. Był to bardzo wymagający mecz dla obu zespołów, jednak o zwycięstwie w tym meczu zadecydowała lepsza skuteczność zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego. MKS Czarni Połaniec – to obecnie 8 siła ligi z 21 punktami. Podopieczni Michała Szymczaka po rozegraniu 13 spotkań zanotowali taki bilans – 6 zwycięstw, 3 remisy, 4 porażki.

Z obozu gości:

– ZKS Unia Tarnów po rozegraniu 13 meczów zgromadzili 18 punktów co przekłada się na 10 miejsce – na taki bilans złożyło się, 5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek. W ostatnim mecz – Tarnowski zespół pokonał na swoim stadionie – Siarka Tarnobrzeg 3-1.

Kilka informacji o naszym jutrzejszym przeciwniku:

– Pełna nazwa klubu naszego przeciwnika to „Zakładowy Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów” – Ten Klub został założony 30 września 1928 roku. Barwami klubu uznaje się kolory „biało-niebieskie”. Trenerem Tarnowskiej Unii jest Radosław Jacek, który tą funkcję sprawuje od 11 sierpnia 2021 roku. Funkcję Prezesa Klubu pełni Artur Szklarz od 6 marca 2018 roku.

Obsada sędziowska na mecz z Unią Tarnów.

– Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił sędziów meczu 14 kolejki III ligi grupy – IV, gdzie MKS Czarni Połaniec podejmował będzie ZKS Unię Tarnów. Głównym rozjemcą jutrzejszych zawodów będzie Konrad Łukiewicz, w roli sędziów asystentów pracować będą Maciej Śliwa oraz Sebastian Antosiewicz cała trójka sędziowska reprezentuje Podkarpackie Kolegium Sędziowskie – Okręg: Rzeszów.

𝙆𝙞𝙗𝙞𝙘𝙚 siłą 𝙩𝙚𝙜𝙤 𝙠𝙡𝙪𝙗𝙪!

– Na każdym kroku odczuwamy wsparcie naszych Kibiców. Wiemy że jakoś specjalnie nie musimy was zapraszać na ten sobotni mecz, ale liczymy na wasze wsparcie i wspólnie stwórzmy niesamowitą atmosferę w trakcie całego spotkania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments