Wrócić na właściwe tory w Dębicy, Czarni jutro zagrają z Wisłoką!

Już jutro swój mecz ligowy rozegra seniorska drużyna Czarnych Połaniec tym razem podopiecznych Michała Szymczaka będzie czekał mecz wyjazdowy do Dębicy gdzie naszym rywalem będzie KS Wisłoka Dębica. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 15 serii gier o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie – czwartej. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00 – Mecz będzie można obejrzeć w systemie ,,Pay-Per-View” na platformie ,,Polsport.live”.

Co słychać w obozie klubu z Połańca?

– Podopieczni Michała Szymczaka od wtorku intensywnie przygotowują się do meczu z Wisłoką Dębica. Do jutrzejszego meczu wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera. Jeśli chodzi o sytuacje ligową prezentuje się ona następująco, MKS Czarni Połaniec w ostatnim meczu przegrali z Unią Tarnów 1️⃣➖️2️⃣, zespół z Połańca, po rozegraniu 1️⃣4️⃣ meczów uzyskał 2️⃣1️⃣ punktów – Na taki bilans punktowy złożyło się 6️⃣ zwycięstw, 3️⃣ remisy oraz 5️⃣ porażek – Co daje 8️⃣ pozycję w ligowej tabeli.

Kilka podstawowych informacji o drużynie naszego jutrzejszego rywala:

– Pełna nazwa naszego jutrzejszego przeciwnika to ,,Klub Sportowy Wisłoka Dębica” – Oficjalną datą założenia Wisłoki Dębica uznaję się 1908 rok. Barwami klubowymi są kolory ,,biało-zielone”. Stadion znajduje się przy ul. Parkowej 1 w Dębicy. Trenerem zespołu jest Bartosz Zołotar, a tą funkcję sprawuje od 21 grudnia 2022 roku. Największym sukcesem klubu z Dębicy było zajęcie 5 miejsca w 2 lidze w sezonie 1973/74. Natomiast jeśli chodzi o rozgrywki Pucharowe na szczeblu krajowym dotarli do 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 1992/93.

©Dorota Prokop

Co słychać w klubie naszego jutrzejszego przeciwnika?

– W sobotę zagramy z Wisłoka Dębica, to drużyna, która uzyskała w 1️⃣4️⃣ meczach 1️⃣6️⃣ punktów. A na taki bilans punktowy złożyło się 4️⃣ zwycięstwa, 4️⃣ remisy oraz 6️⃣ porażek – patrząc w ligową tabele zespół z Dębicy plasuje się na 1️⃣4️⃣ miejscu. W minionej kolejce Wisłoka Dębica przegrała w Tarnobrzegu z Siarką Tarnobrzeg 0️⃣:3️⃣.

🎥 Sobotni mecz znajdzie się w ramówce transmisji video w serwisie Polsport.LIVE, a mecz zostanie zrealizowany przez telewizje klubową Wisłoki Dębica.

Trzymaj kciuki za naszą drużynę💛🖤

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments