Podział punktów w Dębicy, Wisłoka wyrównała stan meczu w doliczonym czasie gry!

– W sobotnie późne południe drużyna Czarnych Połaniec rozegrała wyjazdowy mecz ligowy, podopieczni Michała Szymczaka zremisowali w Dębicy z Wisłoką 1:1. Był to mecz rozgrywany na poziomie trzeciej ligi w grupie – czwartej, w ramach 15 serii gier. A w dzisiejszym meczu na listę strzelców wpisali się dla gości Adrian Gębalski. Natomiast dla Wisłoki bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Bartosz Grasza.

– Już za tydzień nasza piłkarska drużyna Czarnych Połaniec rozegra swój ostatni mecz domowy w tym roku, a do Połańca przyjedzie Wieczysta Kraków – A początek tego meczu zaplanowano na godzinę 14:00. To będzie ostatnia okazja by w tym roku zobaczyć Połaniecką ekipę na stadionie przy ul. Sportowej 1.

KS Wisłoka Dębica – MKS Czarni Połaniec 1:1 (0:1)

* Foto: KS Wisłoka Dębica.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments