Siatkarska drużyna Czarnych Połaniec zagra jutro z MSS Masłów:

– Siatkarskie emocje ponownie wracają do Połańca, już jutro nasza siatkarska drużyna seniorów zagra z MSS Masłów w meczu drugiej kolejki pierwszej ligi mężczyzn w grupie – drugiej w okręgu: Świętokrzyskim. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19:00 – Miejsce rozegrania tego meczu to Hala Sportowa Zespołu Szkół w Połańcu przy ul. Ruszczańskiej 23.

W meczu inauguracyjnym nowy sezon nasza siatkarska drużyna przegrała wyjazdowym meczu z Lerko Galeria Ciepła Kielce 1-3.

Wszystkich sympatyków siatkówki oraz kibiców Czarnych Połaniec zapraszamy na jutrzejszy mecz – Więcej szczegółów i materiałów o naszej sekcji znajdziesz pod tym linkiem – https://www.facebook.com/czarnipolaniecsiatkowka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments