Czarni Połaniec jutro podejmą Wieczystą Kraków!

To już jutro w Połańcu, długo wyczekiwany mecz z Wieczystą Kraków. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 16 serii gier na szczeblu trzeciej ligi w grupie – czwartej. Jutrzejsze zawody w roli sędziego głównego poprowadzi Kamil Chmielewski z Warszawy, a pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14.

Co słychać w obozie Czarnych Połaniec?

– Podopieczni Michała Szymczaka intensywnie przygotowują się do meczu z Wieczystą Kraków. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera i każdy wyczekuje dużego wydarzenia jakim będzie jutrzejszy mecz z KS Wieczystą Kraków. | Przechodząc do sytuacji czysto ligowej to MKS Czarni Połaniec po rozegraniu 1⃣5⃣ spotkań zgromadzili 2⃣2⃣ punkty, które przekładają się na 8⃣ miejsce. W ostatnim rozegranym meczu Czarni Połaniec zremisowali w Dębicy z Wisłoką 1⃣:1⃣.

Wypowiedź trenera Czarnych Połaniec przed meczem z Wieczystą!

Co słychać w szeregach Wieczystej Kraków?

A więc pełna nazwa klubu naszych jutrzejszych przeciwników to „Klub Sportowy Wieczysta Kraków” Oficjalną datą założenia klubu przypada na 1942 rok. Klubowymi barwami są kolory „żółto-czarne” Przechodząc już do kwestii czysto sportowych to szkoleniowcem Wieczystej jest Sławomir Peszko, który tą funkcję pełni od 18 września 2023 roku. Zespół Wieczystej w minionej kolejce pokonał Siarkę Tarnobrzeg 3⃣:0⃣. W ligowej tabeli KS Wieczysta Kraków zajmuje 1⃣ miejsce po rozegraniu 1⃣5⃣ kolejek uzyskali 3⃣2⃣ punkty.

Równo rok temu – Czarni Połaniec sprawili ogromną niespodziankę pokonując Wieczystą Kraków!

5 listopada 2022 roku – Czarni Połaniec przed własną publicznością pokonali KS Wieczystą Kraków 2-1, w tamtym meczu na listę strzelców wpisali się Denis Favorov dla Wiczystej, a dla Połanieckiego zespołu – Mateusz Stańczyk oraz z karnego Adrian Gębalski. Ten mecz był rozgrywany w ramach 15 serii gier w piłkarskiej trzeciej lidze grupie – 4. Spotkanie było rozgrywane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych lecz to zwycięstwo Czarnych, zbudowało w drużynie poczucie bardzo dużej wartości co przełożyło się na kolejne mecze i utrzymanie, a w tym sezonie na bardzo dobrą rundę jesienną.

©Chachlowska – KS Wieczysta Kraków

Transmisja meczu: Czarni Połaniec vs KS Wieczysta Kraków na YouTube:

– Dla osób, które nie wybierają się na mecz, pozostaje transmisja z tego meczu w serwisie Youtube na kanale CFsport,- Lecz transmisja z tego meczu będzie dostępna tylko dla użytkowników wspierających kanał.

Bardzo duże zainteresowanie meczem z Wieczystą Kraków:

– W Klubie można nabyć wejściówkę na jutrzejszy mecz, w bardzo szybkim tempie rozchodzą się bilety więc – Nie czekaj na ostatnią chwilę z zakupem biletu, ilość wejściówek jest ograniczona.

– Oczywiście w dniu meczowym także będzie prowadzona sprzedaż biletów, jeśli posiadasz już bilet to apelujemy o głośny i kulturalny doping. Po ostatnim gwizdku sędziego brawami podziękujmy drużynie za tą rundę. Przypominamy że to ostatni mecz Czarnych Połaniec przed własną publicznością w 2023 roku.

Obsada sędziowska na mecz z Wieczystą Kraków:

Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił skład sędziowski na mecz 16 kolejki III ligi w grupie – IV. A więc jutrzejsze zmagania w roli sędziego głównego przeprowadzi Kamil Chmielewski (Zakroczyn-Warszawa), w roli sędziów asystentów pracować będą Łukasz Gudyn oraz Łukasz Witczak. – Cała trójka sędziowska reprezentuje Mazowieckie Kolegium Sędziowskie, okręg: Warszawa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments