Jutro zakończenie piłkarskiej jesieni, Czarni zagrają w Nowym Targu z Podhalem!

Już jutro ostatni akcent rundy jesiennej w piłkarskiej trzeciej lidze grupie – czwartej, podopiecznych Michała Szymczaka będzie czekał mecz wyjazdowy do Nowego Targu, a zagramy tam z miejscowym Podhalem. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu usłyszymy około godziny 12:00.

Już jutro MKS Czarni Połaniec w ostatnim meczu rundy jesiennej zagrają z NKP Podhale Nowy Targ. Ale to nie będzie ostatni mecz „Czarnych” w tym roku, już za tydzień 24 listopada Połaniecki zespół zainauguruje rundę wiosenną od wyjazdowego meczu, a naszym przeciwnikiem będzie – KS Świdniczanka Świdnik.

MKS Czarni Połaniec w ostatnim meczu ligowym przegrali po wyrównanym meczu z KS Wieczysta Kraków1️⃣:2️⃣, w tym spotkaniu bramkę dla Czarnych Połaniec zdobył Adrian Gębalski. Klub z Połańca w ligowej tabeli zajmuje 1️⃣0️⃣ miejsce po rozegraniu 1️⃣6️⃣ spotkań drużyna zgromadziła 2⃣2⃣ punkty. Na taki bilans punktowy złożyło się – 6️⃣ zwycięstw, 4️⃣ remisy, 6️⃣ porażek.

©AvaNet

Kilka informacji o naszym przeciwniku:

Pełna nazwa Klubu naszego jutrzejszego przeciwnika to ,,Nowotarski Klub Sportowy Podhale Nowy Targ” Data założenia Klubu przypada na 25 września 2009 – Barwami Podhalańskiego Klubu są kolory ,,Czerwono-Niebiesko-Żółte”. W minionej kolejce zespół NKP Podhale Nowy Targ przegrał w Tarnobrzegu z Siarką 0️⃣:2⃣. Drużyna z Nowego Targu zajmuje w ligowej tabeli 1️⃣5️⃣ miejsce po rozegraniu 1️⃣6️⃣ kolejek zgromadzili 1️⃣2⃣ punktów – Na ten bilans punktowy złożyło się – 2⃣ zwycięstwa, 6️⃣ remisów oraz 8️⃣ porażek.

Transmisja z jutrzejszego meczu dostępna będzie na?

Transmisja z jutrzejszego meczu będzie dostępna w serwisie Polsport.LIVE, transmisja będzie realizowana przez telewizję klubową NKP Podhale Nowy Targ. Mecz będzie dostępny w systemie PPV – Pay-Per-View. Więcej szczegółów co do tej transmisji na www.polsport.live.

Obsada sędziowska na mecz z ,,Góralami”.

– Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił skład sędziowski na jutrzejszy mecz pomiędzy NKP Podhale Nowy Targ a MKS Czarni Połaniec. Sędzią głównym jutrzejszych zawodów będzie Mariusz Goliwoda z Gliwic w roli sędziów asystentów pracować będą Bartosz Słysz oraz Bartłomiej Górnik, cała trójka sędziowska reprezentować będzie Śląskie Kolegium Sędziowskie.

🔥Mecz Ligowy🔥

🏆3 liga, grupa: IV

⚽️17 kolejka

🆚️NKP Podhale Nowy Targ

⌚️1️⃣2️⃣:0️⃣0️⃣

🏟Kolejowa 161, Nowy Targ

🌧 2⁰C.

🎥 Polsport.LIVE

ℹ️ mksczarnipolaniec.pl


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments