Czarni Połaniec wyszarpali punkt w Nowym Targu:

W sobotni poranek drużyna Czarnych Połaniec wyruszyła do Nowego Targu na mecz z Podhalem, Dla Czarnych Połaniec był to ostatni mecz w rundzie jesiennej w rozgrywkach na szczeblu trzeciej ligi grupy – IV. Mecz rozpoczął się o godzinie 12, spotkanie toczyło się w zimowej aurze – ostatecznie, Spotkanie to zakończyło się remisowym rezultatem 1:1, bramki w dzisiejszym meczu zdobywali – Dla gospodarzy Mateusz Niedziałkowski oraz dla zespołu z Połańca Arleison Martinez.

– Spotkanie to nie stało na zbyt dużym poziomie, lecz mogło rozpocząć się fantastycznie dla gospodarzy – w 11 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Grzegorz Płatek. Nowotarżanie dopięli swego w 36 minucie kiedy Marcina Wieczerzaka pokonał Mateusz Niedziałkowski. Miejscowi prowadzenia do przerwy nie oddali, a ta pierwsza połowa wykonaniu Połanieckiego zespołu była bezbarwna. Druga połowa to dużo lepsza gra zespołu z województwa Świętokrzyskiego, z każdą następna minutą drużyna z Połańca była bliższa zdobycia wyrównującego gola. ,,Górale” próbowali przejmować piłkę i przeprowadzać szybkie kontry, jednak one większości przypadku nie przynosiły zespołowi gospodarzy korzyści w postaci bramki. Podopieczni Michała Szymczaka cierpliwie kreowali sytuacje podbramkowe i taką jedną sytuację udało zamienić się na gola w 74 minucie – Po stałym fragmencie – Piłka dośrodkowywana rzutu rożnego przez Jakuba Wójcika spadła w polu karnym wprost na głowę Arleisona Martinez, a temu zawodnikowi pozostało futbolówkę skierować do bramki miejscowych. Swoje sytuacje w ostatnim kwadransie miały oba zespoły ostatecznie wynik nie uległ zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.

Tak padła bramka dla Czarnych Połaniec:

  • Tym samym Czarni Połaniec rundę jesienną zakończyli na dobrym 10 miejscu uzyskując 23 punkty, bilans bramkowy to 33-30.

– Przed drużyną Czarnych Połaniec ostatni mecz w tym roku, już 24 listopada w piątek o godzinie 18 zagramy w Świdniku z KS Świdniczanka. Będzie to mecz, który zainauguruje rundę wiosenną.

NKP Podhale Nowy Targ – MKS Czarni Połaniec 1:1 (1:0)

Sędziował: Mariusz Goliwoda – Gliwice

Bramki: 36′ 9. Mateusz Niedziałkowski 1:0 (NKP Podhale) | 74′ 19. Arleison Martinez (1:1) (MKS Czarni P.)

NKP Podhale Nowy Targ: 1. Maciej Stryczula (BR), 5. Pawło Czmełenko, 8. Filip Karmański, 9. Mateusz Niedziałkowski (73′ 23. Kacper Grzebieluch), 10. Grzegorz Płatek, 16. Jakub Rubiś (73′ 15. Filip Jakubowski), 17. Karol Turek, 18. Adrian Kozarzewski, 19. Marcin Michota, 27. Hubert Antkowiak (KPT), 31. Donatas Nakrošius.

MKS Czarni Połaniec: 1. Marcin Wieczerzak (BR), 2. Tomasz Mucha (57′ 17. Jakub Wójcik) 5. Kacper Łebek, 7. Michał Banik, 8. Konrad Misztal (KPT.), 9. Adrian Gębalski, 10. Bartłomiej Wiktor, 11. Damian Bawor, 15. Michał Smoleń (46′ 6. Mateusz Chmielowiec), 19. Arleison Martinez (76′ 14. Maciej Żądło), 20. Jakub Kałaska.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments