Kończymy piłkarski rok meczem w Lubartowie z Świdniczanką Świdnik:

Już dziś o godzinie 13:00 w Lubartowie drużyna Czarnych Połaniec prowadzona przez Michała Szymczaka zagra z KS Świdniczanką Świdnik. Będzie to mecz rozgrywany w ramach 18 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – Czwartej. Dodatkowo ten mecz rozpocznie rundę wiosenną czyli etap meczów rewanżowych.

©Dorota Prokop

Sytuacja ligowa drużyny z Połańca?

– MKS Czarni Połaniec po rozegraniu 17 spotkań ligowych zgromadzili 23 punkty, a na taki bilans złożyło się 6 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek, a to przekłada się na 10 miejsce w tabeli. W ostatniej rozegranej kolejce Czarni Połaniec zremisowali w Nowym Targu z Podhalem 1:1. W ostatnim meczu bramkę dla Połanieckiego zespołu zdobył Arleison Martinez.

©Dorota Prokop

Kilka informacji z obozu naszych przeciwników:

– Pełna nazwa klubu naszych dzisiejszych przeciwników to ,,Klub Sportowy Świdniczanka Świdnik” – Klub ten został założony 24-tego lutego 1960 roku. Klubowymi barwami uznaje się kolory, ,,zielono-biało-czerwone”. Zespół Świdniczanki po rozegraniu 16 meczów uzyskał 23 punkty, co przekłada się na 11 miejsce w ligowej tabeli. W miniony weekend drużyna ze Świdnika pauzowała w związku z odwołaniem meczu z Siarką Tarnobrzeg. Ostatni mecz ligowy piłkarze KS Świdniczanki rozegrali 12 listopada w Sieniawie gdzie pokonali 1-0 Sokoła.

Poznaliśmy obsadę sędziowska na dzisiejszy mecz!

– Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił skład sędziowski, a więc w roli sędziego głównego dzisiejsze zawody przeprowadzi – Jakub Pych z Dębicy | W roli sędziów asystentów pracować będą sędzia numer 2 – Tomasz Kubicki oraz sędzia nr. 3 – Grzegorz Jeleń. Cała trójka sędziowska reprezentuje Podkarpackie Kolegium Sędziowskie – Okręg: Dębica.

Transmisja z dzisiejszego meczu będzie dostępna w serwisie YouTube na kanale KS Świdniczanka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments