Czas na rewanż, jutro zagramy z Avią Świdnik!

Już jutro o godzinie 15:00 na stadionie w Połańcu, zespół Czarnych prowadzony przez Łukasza Cabaja zagra mecz ligowy z Avią Świdnik, a to wszystko w ramach 26 kolejki na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – Czwartej.

Czarni Połaniec w miniony weekend rywalizowali w Chełmie, a spotkanie z Chełmianką zakończyło się wynikiem remisowym w rezultacie 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył nasz Kapitan – Damian Bawor w 5 minucie spotkania. Zespół z Połańca w trzecioligowej tabeli zajmuje 12 miejsce mając na swoim koncie 30 punktów – Bilans bramkowy to 41-44. W klasyfikacji RB mamy bilans -3.

©Jakub Pecio

Standardowo poniżej przedstawiamy kilka informacji o naszym przeciwniku:

– Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie ,,Miejski Klub Sportowy Avia Świdnik – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością„. Ten klub został założony 1 maja 1952 roku. Barwami klubowymi uznaje się kolory ,,żółto-niebieskie„. Od 25 czerwca 2019 roku szkoleniowcem Avii jest Pan Trener Łukasz Mierzejewski. Prezesem Klubu jest Adam Żurek, który tą funkcję sprawuje od 26 października 2021 roku. W kronikarskim skrócie przedstawimy sytuację ligową naszego przeciwnika, Avia Świdnik po rozegraniu 25 meczów zgromadziła 43 oczka co daje im 4 miejsce w tabeli, a w ostatnim meczu przegrali w Tarnobrzegu z Siarką Tarnobrzeg 2-1.

©Jakub Pecio

W rundzie jesiennej – Czarni Połaniec przegrali z Avią Świdnik aż 2-6, liczymy że jutro nasza drużyna zdecydowanie lepiej zaprezentuje się na płycie boiska. | Oczywiście ten mecz był rozgrywany na stadionie w Świdniku. – Spotkanie to odbyło się w ramach 9 serii gier na poziomie piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – IV – 23 września 2023 – 16:00.

Przygotuj Barwy! Jutro Czarni grają mecz!

Jutro bardzo liczymy na wasze wsparcie, razem zróbmy wszystko by trzy punkty zostały przy Sportowej 1 w Połańcu.

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecz z Avią!

– Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił skład sędziowski na mecz ligowy 26 kolejki 3 ligi dla grupy – IV. A więc sędzią głównym meczu MKS Czarni Połaniec – MKS Avia Świdnik będzie Kamil Chmielewski z Zakroczyma, w roli sędziów asystentów pracować będą sędzia nr. 1 Łukasz Gudyn oraz sedzia nr. 2 Michał Kuczyński. Cała trójka sędziowska reprezentuje Mazowieckie Kolegium Sędziowskie okręg: Warszawa.