Bardzo duży sukces – Siatkarzy Plażowych Czarnych Połaniec!

Bardzo dobre informacje napłynęły prosto z Kołobrzegu gdzie w dniach 24 / 28 czerwca 2024 roku – odbywały się XXIV – Międzynarodowe, Młodzieżowy Puchar Bałtyku w piłce siatkowej – Plażowej w, którym rywalizowali zawodnicy naszego klubu – Marcel Wanat oraz Tomasz Warych. Z ogromną radością informujemy że nasi siatkarze zajęli pierwsze miejsce w kategorii – Kadet. To fantastyczny wyczyn naszej plażowej sekcji piłki siatkowej – W zawodach łącznie startowało 46 par z Polski i zagranicy.

Siatkarska drużyna MKS Czarni Połaniec bardzo intensywnie przygotowywała się do turnieju Pucharu Bałtyku z czego ciężka praca przełożyła się na ten wspaniały sukces jakim niewątpliwie było wygranie Pucharu Bałtyku – w kategorii – Kadetów.

Puchar Bałtyku to jeden z najbardziej atrakcyjnych turniejów, o randze międzynarodowej w piłce plażowej – w sekcji piłki siatkowej, gdzie łącznie rywalizowało około 300 sportowców. W zmaganiach mogliśmy oglądać zespoły w kategoriach kadetów oraz juniorów. To była również wyjątkowa okazja by młodzi adepci piłki siatkowej mogli pokazać się na tle innych nacji.

Jako cała społeczność – Czarnych Połaniec jesteśmy z was bardzo dumni!

Połaniecki sport napędza Miasto i Gmina Połaniec, a swoją Energią wspiera naszych zawodników – Enea.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments