W czwartek odbył się w Połańcu mecz treningowy ,,pt. Test Mecz”:

W czwartek 4 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 został rozegrany specjalny mecz treningowy, w którym uczestniczyli potencjalni nowi zawodnicy – Czarnych Połaniec. Na ten test mecz zgłosiło się ponad 60 zawodników z czego tylko 30 zostało zaproszonych przez sztab szkoleniowy. Mecz był podzielony na trzy tercje po 35 minut.

  • Jestem zadowolony z tego meczu treningowego czy jak to nazwaliśmy meczu testowego. Kilku chłopaków już w pierwszym meczu pokazało się z dobrej strony. Sprawdzaliśmy piłkarzy z Radomiaka Radom, Okocimskiego Brzesko, Unii Tarnów, Miedzi Legnica, Jagiellonii Białystok, Broni Radom, Escoli Varsovia, Górnika Zabrze. Przyglądaliśmy się głównie młodzieżowcom. Przyjechali zawodnicy z klubów z całej Polski. Jeśli chodzi o liczbę, to jesteśmy mile zaskoczeni. Znamy swoje miejsce w szeregu. Co dalej? W kontekście tych nowych zawodników, to zapraszamy ich na pierwszy mikrocykl i będziemy im się przyjmować. Później zdecydujemy co do ich przydatności i ewentualnie podpiszemy umowy, jeśli ktoś przekona nas do swoich umiejętności. Trenujemy pięć razy w tygodniu, pierwszy mikrocykl zakończymy sparingiem ze Starem Starachowice.
Szkoleniowiec – Czarnych Połaniec -> Łukasz Cabaj.
©fot: Dorota Prokop

Czarni Połaniec pierwszy mecz kontrolny rozegrają już w sobotę 13 lipca o godzinie 12:00, naszym przeciwnikiem będzie trzecioligowy Star Starachowice – Mecz zostanie rozegrany w Połańcu.

Natomiast pierwszy mecz ligowy sezonu 2024/2025 rozegramy 3 sierpnia o godzinie 17:00 z Siarką Tarnobrzeg mecz także odbędzie się w Połańcu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments