Kacper Łebek opuszcza szeregi Czarnych Połaniec!

19-letni środkowy obrońca – Kacper Łebek nie będzie już dłużej reprezentował barw trzecioligowego zespołu Czarnych Połaniec. Umowa wypożyczenia dobiegła końca 30 czerwca 2024 roku, a Klub z Połańca nie zdecydował się wykupić zawodnika z rezerw Stali Mielec. | Kacper do Czarnych Połaniec trafił 1 sierpnia 2023 roku.

Kacper Łebek w trakcie pobytu w Połańcu rozegrał łącznie 16 spotkań z czego zdobył 1 gola. Kacper rozegrał 3 mecze w pełnym wymiarze czasowym. W pozostałych 13 spotkaniach na płytę boiska wchodził z ławki rezerwowych na poziomie Trzeciej ligi oraz Okręgowego Pucharu Polski.

Kacper dziękujemy ci za reprezentowanie barw Czarnych Połaniec i życzymy ci powodzenia w dalszej karierze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments