Łukasz Cabaj ocenił wczorajszy mecz ze Starem Starachowice:

Wczoraj został rozegrany mecz derbów regionu pomiędzy Starem Starachowice a Czarnymi Połaniec, spotkanie odbyło się na stadionie w Ożarowie i zakończyło się zwycięstwem Starachowickiego zespołu w rezultacie 4-0. Spotkanie odbyło się w ramach 21 serii gier na szczeblu piłkarskiej trzeciej ligi. Tuż po meczu trener Czarnych Połaniec ocenił te zawody.

🎙Łukasz Cabaj – ,Ciężko znaleźć słowa wytłumaczenia na to co się wydarzyło. Na początku daliśmy się zepchnąć do defensywy co było skutkowało zagrożeniem pod naszą bramką. Ogólnie myśle,że pierwsza połowa była przyzwoita w naszym wykonaniu. Na przerwę schodziliśmy z przekonaniem, że jesteśmy w stanie powalczyć o coś więcej w tym meczu. I wszystko tak wyglądało do momentu kiedy straciliśmy drugą bramkę. Niestety to zupełnie podcięło nam skrzydła i zaczęliśmy popełniać błędy które nie przystoją do poziomu III ligi. Zdajemy sobie sprawę ,że mecz z Karpatami będzie bardzo ważny i bedziemy pracować mocno nad tym żeby reakcja zespołu była jak najlepsza. Musimy zmazać plamę po tej dotkliwej porażce. Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie. Każdy musi spojrzeć na swoją grę i odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego nasza gra wygląda tak jak wygląda. Mimo wszystko głęboko wierzę,że jesteśmy w stanie dobrze zareagować bo właśnie w takich momentach należy pokazać charakter.

Konferencja Prasowa.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments