Czas na przełamanie, Czarni podejmą jutro Karpaty Krosno!

Już jutro, w sobotę 23 marca o godzinie 14:00 – W Połańcu, miejscowy zespół Czarnych zagra z Karpatami Krosno w meczu ligowym w ramach 22 serii gier na poziomie piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – IV. Podopieczni Łukasza Cabaja bardzo mocno liczą na przełamanie oraz na wsparcie swoich kibiców, którzy to są 12-zawodnikiem Połanieckiego Klubu.

Za Czarnymi Połaniec trzy spotkania o ligowe punkty w 2024 roku, nasza Połaniecka drużyna do ligowej tabeli dopisała tylko jeden punkt, a było to w meczu z Siarką Tarnobrzeg (1-1). Ostatnie dwa mecze dla naszej drużyny zakończyły się niepowodzeniem. Nikt w klubie nie szuka usprawiedliwień i wymówek, ciężko całe środowisko naszego Klubu pracuje by w sobotę nasz Klub wrócił na właściwe tory i zaczął wygrywać.

Kilka słów o drużynie naszych rywali:

– Pełna nazwa Klubu naszych jutrzejszych rywali to: ,,Klub Sportowy Karpaty Krosno” – Oficjalną datą założenia tego Klubu jest rok 1928. Barwami klubowymi uznaję się kolory ,,biało-niebieskie” – Największym sukcesem zespołu z Krosna było zajęcie 4 miejsca w 2 lidze w sezonie 1992/93. | Przechodząc już do sytuacji strukturalnej to Prezesem Karpat Krosno jest Pan, Bogdan Józefowicz – Tą funkcję sprawuje od 5 lipca 2017 roku. Jeśli chodzi o szkoleniowca Karpat Krosno – tą drużynę prowadzi Kamil Witkowski od 25 września 2023 roku.

Sytuacja ligowa obu zespołów:

Czarni Połaniec po rozegraniu 21 spotkań w ligowej tabeli zajmują 11 miejsce gromadząc 25 punktów, na taki bilans punktowy złożyło się 6 zwycięstw, 7 remisów oraz 8 porażek. | Karpaty Krosno to obecnie ostatnia drużyna 3 ligi, która po rozegraniu 21 spotkań uzyskała 13 punktów, które przekładają się na 18 miejsce w ligowej tabeli. – Na taki dorobek punktowy złożyło się 2 zwycięstwa, 7 remisów oraz 12 meczów zakończyło się niepowodzeniem.

A tak to było w pierwszym meczu!

W rundzie jesiennej lepszym zespołem okazali się Czarni Połaniec, którzy pokonali w Krośnie 1-0 Karpaty. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Jakub Wójcik, a ta bramka została zdobyta w 30 minucie.

©Polsport

Sobotni mecz ponownie będzie dostępny w internecie!

– Mecze Czarnych Połaniec cieszą się dużym zainteresowaniem, więc nie dziwi nas fakt że i tym razem z naszego obiektu zostanie przeprowadzona transmisja wideo. Transmisja jutrzejszego meczu będzie realizowana przez telewizję internetową One Sport. Transmisja będzie w standardzie Pay-Per-View, a koszt tej transmisji szacuje się w kwocie 17,90 zł. Mecz będzie z komentarzem, a za mikrofonem usiądzie Mateusz Pitra. Więcej o tej transmisji na polsport.live.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments