Bezbarwna postawa Czarnych Połaniec w meczu z Karpatami Krosno!

W dzisiejszym meczu Czarni Połaniec na swoim obiekcie w bardzo słabym stylu przegrali z ostatnią drużyną ligi Karpatami Krosno 0-1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Jewhen Oberman. Mecz był rozgrywany w ramach 22 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi w grupie – IV.

©Dorota Prokop

Jedyną i najgroźniejszą sytuację w tym meczu zespół Czarnych Połaniec stworzył na początku pierwszej połowy, kiedy mocnym strzałem z dystansu popisał się Michał Banik i z problemami interweniował bramkarz naszych rywali. Czarni przez większość meczu kontrolowali grę ale niestety nic z tego nie wynikało, w 63 minucie drugi żółty kartonik a w konsekwencji czerwony zobaczył Mateusz Załucki i trzeba to sobie jasno powiedzieć drużyna się totalnie rozsypała w kluczowej fazie meczu. Zwycięską bramkę goście zdobyli w 78 minucie. Jewhen Oberman, po dośrodkowaniu Karola Wajsa, strzałem głową z kilku metrów nie dał najmniejszych szans naszemu bramkarzowi Bartoszowi Paterkowi.

©Dorota Prokop

Przed Czarnymi Połaniec teraz wyjazd do małopolski do Skawiny, gdzie naszą drużynę będzie czekać bardzo trudne spotkanie z Wiślanami Jaśkowice. – Mecze w Skawinie są bardzo specyficzne i mocno przypominają warunki z Sieniawy czy ostatnio z Ożarowa. | Mecz z Wiślanami „Wielką Sobotę” o godzinie 12.

©Dorota Prokop

Czarni Połaniec nie mają już marginesu błędu, strata punktów w meczu z Jaśkowicami może oznaczać że drużyna z Połańca za chwilę znajdzie się w strefie spadkowej. Czas zdobywać punkty w meczach poza Połańcem, żeby się wkrótce nie okazało że nam ta liga odjedzie, kibice i ludzie sportu z Połańca wierzą w tą drużynę niech i zawodnicy uwierzą w swoje umiejętności i przełożą to na zdobywanie goli.

MKS Czarni Połaniec – KS Karpaty Krosno 0:1 (0:0)

Sędziował: Seweryn Kozub – Brzesko

Czerwona Kartka: 63′ 3. Mateusz Załucki – MKS Czarni Połaniec.

MKS Czarni Połaniec: 12. Bartosz Paterek (BR), 3. Mateusz Załucki, 4. Filip Bakowski, 6. Mateusz Chmielowiec, 7. Michał Banik (67′ 16. Przemysław Maj), 10. Bartłomiej Wiktor (82′ 2. Tomasz Mucha), 11. Damian Bawor (C), 14. Tomasz Palonek ( 60′ 9. Adrian Gębalski), 15. Michał Smoleń, 18. Igor Kierys (60′ 19. Konrad Guca), 20. Krystian Kardyś.

KS Karpaty Krosno: 31. Michał Perchel (BR – C), 22. Denys Prytykowskyj, 5. Denys Demianenko (46′ 77. Zakohi Djoulou), 6. Mikołaj Nosalski, 9. Dmytro Suła (67′ 21. Jakub Wlaźlik), 11. Wadym Maszczenko (54′ 10. Kamil Radulij), 14. Bekzod Ahmedov, 18. Kamil Duda, 19. Yewhen Oberman, 27. Szymon Stasik, 50. Karol Wajs.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments