Łukasz Cabaj – Wypada nam przeprosić za to co pokazaliśmy w meczu z Karpatami Krosno!

Czarni Połaniec 23 marca o godzinie 14:00, rozegrali w Połańcu mecz ligowy z KS Karpaty Krosno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1 dla drużyny z Krosna. Połaniecki zespół rozegrał bardzo słabe zawody, czego efektem po spotkaniu zostało przeprowadzone spotkanie z drużyną w celu omówienia rzeczy, które nie funkcjonują w piłkarskiej drużynie.

🎙Łukasz Cabaj o meczu z Karpatami Krosno!

Po takim meczu wypada nam tylko przeprosić kibiców za to co pokazaliśmy. Z jednej strony do czerwonej kartki, Karpaty mieliśmy w zasadzie pod kontrolą, jednak z drugiej strony wszyscy oczekujemy, że będziemy tworzyć sytuacje. Przeciwnik się zabunkrował, a my graliśmy zbyt bojaźliwie w niektórych momentach. Obiektywnie rzecz ujmując ,był to zdecydowanie nasz najsłabszy mecz i jesteśmy świadomi co dzieje się za naszymi plecami w tabeli. W szatni po meczu porozmawialiśmy o przyczynach i razem z drużyną i sztabem podjęliśmy kilka zmian które chcemy wprowadzić żeby poprawić naszą grę. Od tego tygodnia chcemy pracować tak żeby zbliżyć się do poziomu który prezentowaliśmy w meczach sparingowych, bo tam tych sytuacji mieliśmy bardzo dużo. Czeka nas bardzo ciężki wyjazd do Skawiny gdzie zagramy z Wiślanami Jaśkowice i miejmy nadzieję, że zaprezentujemy się odpowiednio lepiej.

Konferencja Prasowa
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments