Kierunek Skawina -> Operacja: Wiślanie Jaśkowice!

Już jutro nasza piłkarska drużyna o poranku pojedzie na mecz do Skawiny gdzie podopieczni – Łukasza Cabaja zagrają z LKS Wiślanami Jaśkowice. Pierwszy gwizdek jutrzejszych zawodów zaplanowano na godzinę 12. To spotkanie zostanie rozegrane w ramach 23 serii gier o mistrzostwo piłkarskiej trzeciej ligi dla grupy – Czwartej.

Czarni Połaniec po rozegraniu 22 gier, zajmują 13 miejsce uzyskując 25 punktów, nasza drużyna wpadła w mały dołek. w 4 ostatnich meczach zanotowaliśmy trzy porażki oraz jeden remis. W ostatnim meczu ligowym musieliśmy przyjąć gorycz porażki, w meczu domowym przegraliśmy z Karpatami Krosno 0-1.

Kilka informacji o drużynie naszych rywali:

– Jaśkowice to wieś położona województwie małopolskim w powiecie Krakowskim w gminie Skawina, mieszkańcy tej urokliwej miejscowości mają powody do dumy bo ich miejscowy zespół rywalizuje w piłkarskiej trzeciej lidze – A swoje ligowe mecze rozgrywają gościnnie na stadionie – Milenium w Skawinie. Pełna nazwa klubu naszych rywali to – ,,Ludowy Klub Sportowy Wiślanie Jaśkowice” Oficjalną datą założenia tego klubu uznaje się rok 1981. Barwami klubowymi uznaje się kolory – ,,czerwono-biało-granatowe”. Największym sukcesem klubu z Jaśkowic było zajęcie 8 miejsca w piłkarskiej III lidze w sezonie 2017/18. Wiślanie Jaśkowice awansowali do trzeciej ligi wygrywając zdecydowanie JAKO IV Ligę w grupie – Małopolskiej, po 34 spotkaniach zgromadzili 84 punkty. Natomiast druga w ligowej tabeli Termalica II Nieciecza zgromadziła 72 punkty oraz 3 miejsce przypadło LKS Jawiszowice, którzy do swojego dorobku punktowego dopisali 58 punktów. Natomiast awans uzyskali tylko Wiślanie. | Przechodząc już do obecnej sytuacji ligowej to Wiślanie Jaśkowice zajmują 8 miejsce po rozegraniu 22 meczów gromadząc 32 punkty. W ostatnim meczu ligowym Wiślanie przegrali w Tarnobrzegu z Siarką 1-2.

W rundzie jesiennej to Czarni Połaniec pokonali zespół Wiślan Jaśkowice 2:1, a mecz był rozgrywany na boisku w Połańcu przy ul. Sportowej 1. Bramki dla Czarnych Połaniec w tamtym meczu zdobywali Arleison Martinez oraz Jakub Kałaska.

Obsada sędziowska na jutrzejszy mecz.

  • Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył sędziów na mecz 23 kolejki 3 ligi gdzie Wiślanie Jaśkowice podejmować będą Czarnych Połaniec. Jutrzejsze zawody w roli sędziego głównego poprowadzi Sławomir Smaczny z Bytomia, w roli sędziów asystentów pracować będą Marcin Stoń oraz Szymon Janicki – Cała trójka sędziowska reprezentuje Śląskie Kolegium Sędziowskie – Okręg: Katowice.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments