Łukasz Cabaj – Zagraliśmy dobry mecz i uzyskaliśmy korzystny wynik!

W sobotę 30 marca 2024 roku w Skawinie o godzinie 12:00 – Czarni Połaniec rozegrali mecz ligowy z LKS Wiślanami Jaśkowice. Mecz odbył się w ramach 23 kolejki w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie: – Czwartej. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem zespołu Czarnych Połaniec w rezultacie 2:1. Tuż po końcowym gwizdku szkoleniowiec zwycięskiej drużyny podsumował ten mecz.

Łukasz Cabaj – Cieszą nas zdobyte dzisiaj trzy punkty na tym ciężkim terenie, zagraliśmy uważam dobry mecz w którym w końcu byliśmy skuteczni. Dziś jako drużyna zafunkcjonowaliśmy zdecydowanie lepiej i efektem tego jest dobry wynik. W pierwszej połowie mecz mieliśmy pod kontrolą i paradoksalnie straciliśmy bramkę po pierwszym bądź drugim strzale celnym przeciwnika. Zresztą w pierwszej połowie poza tymi dwoma strzałami to my kreowaliśmy dużo więcej zagrożenia pod bramką przeciwnika, grając przy tym całkiem przyzwoicie. Odpowiedzieliśmy szybko bramką z rzutu wolnego – Damiana Bawora i na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem aby kontynuować to co robiliśmy w pierwszej części meczu. Druga połowa była już bardziej wyrównana, jednak wciąż to my byliśmy mimo wszystko groźniejszym zespołem. Pomijając sytuacje z faulem w polu karnym na Krystianie Kardysiu to mieliśmy co najmniej kilka sytuacji w których mogliśmy wyjść na prowadzenie. Bramka Tomka Palonka po zespołowej akcji zakończonej świetnym dośrodkowaniem Smolenia, dała nam prowadzenie i w zasadzie od tego momentu nabraliśmy pewności. W końcówce przeciwnik się odkrył co dawało nam okazje do kontr i szkoda, że nie udało się wykończyć choćby jednej z nich. Brawa dla zawodników i dla całego sztabu za świetnie wykonaną pracę. Przed nami ciężki tydzień z meczem pucharowym i ważnym meczem ligowym. Szczególnie na ten mecz ligowy z Garbarnią Kraków bardzo wszystkich naszych kibiców zapraszam.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments