Jutro mecz pucharowy z GKS-em Rudki!

Już jutro czyli w środę 3 kwietnia zostanie rozegrany mecz V rundy Okręgowego Pucharu Polski, Czarni Połaniec w tej rundzie rozegrają wyjazdowy mecz z IV-ligowym GKS-em Rudki. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 16:15, mecz zostanie rozegrany na stadionie w Rudkach przy ul. Szkolnej 4.

Kilka słów standardowo o naszym najbliższym przeciwniku:

Pełna nazwa drużyny naszych przeciwników to ,,Gminny Klub Sportowy „GKS” Rudki” – Klub ten został założony w 1958 roku. Barwami klubowymi są kolory ,,Zielono-Niebieskie„. Drużyna z Rudek to zespół występujący na szczeblu Świętokrzyskiej 4-ligi. Po rozegraniu 21 spotkań zgromadzili 33 punkty co aktualnie przekłada się na 10 miejsce. W ostatnim rozegranym meczu ligowym GKS Rudki na swoim obiekcie przegrał z AKS 1947 Busko Zdrój 0-2. Natomiast o kolejne ligowe punkty zespół z Rudek powalczy w meczu wyjazdowym z Granatem Skarżysko-Kamienna, a ten mecz w najbliższą sobotę, ale wcześniej drużynę prowadzoną przez Pawła Jaworka czekać będzie środowy mecz 1/8 Finału Regionalnego Pucharu Polski z trzecioligowcem z Połańca czyli drużyną Czarnych.

O awansie do kolejnej rundy zadecyduje tylko jeden mecz, czyli w przypadku wyniku remisowego po 90 minutach będzie rozegrana dogrywka w przypadku braku jej rozstrzygnięcia zostanie rozegrany konkurs rzutów karnych.

Natomiast w kolejnej rundzie Czarni albo GKS Rudki zagrają ze zwycięską drużyną pary Sparta Kazimierza Wielka vs Klimontowianka PBI Klimontów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments