21-letni (ur. 7.08.2002) Adam Kramarz wraca po dwóch sezonach do Czarnych Połaniec, w dniu dzisiejszym zawodnik podpisał umowę z naszym klubem, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku. W związku z wygasającym kontraktem z Puszczą Niepołomice, Adam Kramarz na zasadzie wolnego transferu przenosi się do Połańca.
Adam Kramarz jest wychowankiem – Akademii Piłkarskiej Stali Mielec, jego nominalną pozycją na boisku jest gra w pomocy oraz dobrze odnajduje się jako prawy napastnik. Krami zbyt dużo szans w Puszczy Niepołomice nie otrzymał, na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce rozegrał tylko 23 minuty. Jednak za to w rozgrywkach Pucharu Polski może pochwalić się przepięknym golem strzelonym z dystansu w 120 minucie dogrywki – Przeciwko Wiśle Kraków w sezonie 2022/2023. | Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego wystąpił w 9 meczach w, których to nie zdobył żadnego gola.
– My jednak liczymy że – Adam Kramarz odbuduje się w naszym klubie, i poprawi swoje statystyki z sezonu 2021/2022 kiedy w barwach Czarnych zdobył 6 goli w 22 meczach co wtedy zaowocowało transferem do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.
Powodzenia Adam! Cieszymy się że jesteś z nami!