Z Siarką Tarnobrzeg zagramy 3 sierpnia w samo południe!

Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył termin meczu pierwszej kolejki Betclic trzeciej ligi grupy – IV w, której to MKS Czarni Połaniec w meczu domowym zagrają z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie z w/w drużyną odbędzie się 3 sierpnia br. o godzinie 12:00 – Na stadionie Miejskim w Połańcu przy ul. Sportowej 1.

  • Brak informacji o transmisji telewizyjnej, relacje z tego meczu będą prowadzone formie relacji tekstowej w strukturach medialnych obu klubów.

Od sezonu 2024/2025 rozgrywki mają sponsora tytularnego, a więc w przestrzeni medialnej będą wykorzystywane materiały otrzymywane od Firmy Betclic. | Również w nadchodzącym sezonie zmianie uległ system rozgrywek, 1 miejsce będzie dawało bezpośredni awans do piłkarskiej Betclic drugiej ligi. W przypadku zajęcia drugiego miejsca na koniec sezonu taka drużyna rozegra baraże o 2 ligę. Z ligi natomiast spadną drużyny z miejsc 15-18, liczba tych drużyn może ulec zmianie i się zwiększyć jeśli z drugiej ligi spadnie drużyna z województwa – Podkarpackiego, Lubelskiego czy Małopolskiego.

Klip reklamowy Partnera rozgrywek – Betclic.

Plan gier 1 kolejki:

MKS Czarni Połaniec – Siarka Tarnobrzeg.

MKS Avia Świdnik – Korona II Kielce SA.

TS Wisła II Kraków – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

MKS Lewart Lubartów – KS Wiązownica.

MKS Star Starachowice – Chełmianka Chełm.

KS Wisłoka Dębica – MKS Sandecja Nowy Sącz.

LKS Wiślanie Jaśkowice – RKS Garbarnia Kraków.

MKS Podlasie Biała Podlaska – KS Świdniczanka Świdnik.

Pogoń-Sokół Lubaczów – NKP Podhale Nowy Targ.

W nadchodzącym sezonie relacje tekstowe z meczów (MKS Czarni Połaniec) będziemy prowadzić na oficjalnym koncie Klubu w serwisie facebook.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments