Rozgrywki ligowe nie zwalniają tempa i już jutro zostanie rozegrana 31 seria gier w Betclic 3-lidze grupie – IV. Czarni Połaniec w tej kolejce zagrają z drugą drużyną Wisły Kraków. Mecz ten odbędzie się 21 maja w Połańcu o godzinie 17:00. | Jutrzejszy mecz poprowadzi Konrad Łukiewicz z Rzeszowa.
Czarni Połaniec po rozegraniu 30 spotkań zgromadzili 37 punktów co przekłada się na 11 miejsce. Zespół z Połańca w minionej kolejce pokonał u siebie MKS Podlasie Biała Podlaska 3:1. Bramki dla zespołu z Połańca zdobywali, Kacper Marszalik, Krystian Kardyś oraz Paweł Mróz.
Kilka informacji o naszym przeciwniku:
– Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie zespół rezerw pierwszoligowej Wisły Kraków, drugi zespół Wisły Kraków został reaktywowany 6 sierpnia 2023 roku. Barwami klubowymi są kolory ,,Niebiesko-Biało-Czerwone”. Kadra zespołu opiera się również na zawodnikach występujących w pierwszej drużynie Wisły Kraków. | W ostatnim rozegranym meczu ligowym ,,Wiślacy” przegrali w Nowym Targu z Podhalem w rezultacie 4:2. | Zerkając w tabele to, ,,Biała Gwiazda” zajmuje 12 miejsce mając w swoim dorobku 35 punktów po rozegraniu 30 meczów.

Poznaliśmy obsadę sędziowską na jutrzejszy mecz:
Departament Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył sędziów zawodów pomiędzy MKS Czarni Połaniec a TS Wisła II Kraków – A więc jutrzejszy mecz w roli sędziego głównego poprowadzi Konrad Łukiewicz z Rzeszowa, natomiast asystować mu będą Arkadiusz Bożek oraz Grzegorz Pytko. Cała trójka sędziowska reprezentować będzie Podkarpackie Kolegium sędziowskie z okręgu: Rzeszów.
Potwierdzamy informacje że żadna telewizja nie wyprodukuję sygnału telewizyjnego z jutrzejszego meczu.
W pierwszym meczu postraszyliśmy rezerwy Wisły Kraków!
W rundzie jesiennej Czarni Połaniec pomimo gry w 10 przez 89 minut zremisowali w Krakowie z Wisłą II Kraków 3:3 – Bramki wówczas zdobywali, Michał Banik oraz dwa gole dołożył Krystian Kardyś. Mecz był rozgrywany 26 października o godzinie 13:30 w ramach 14 kolejki. Dla Wisły gole zdobywał Mateusz Młyński.

Bądź naszym 12-zawodnikiem!
Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków Czarnych Połaniec na jutrzejszy mecz, będzie to już przed ostatni mecz u siebie w tym sezonie, przyjdź na mecz i wspieraj naszą drużynę w meczu z rezerwami Wisły Kraków.





















